کمپرسور سری D

کمپرسور های بدون روغن compair برای تولید هوای عاری از روغن، پاک و مقرون به صرفه استفاده می شود.

چون هوای فشرده آلوده به روغن می تواند منجر به فساد محصولات گران قیمت شود کمپرسور oilfree-d22-resizeهای بدون روغن Compair از ورود ذرات روغن به هوای فشرده جلوگیری می کند. علاوه بر این حذف ذرات روغن از فرآیند فشرده سازی باعث تولید هوای فشرده ای با حداکثرخاصیت بهره وری محیطی خواهد شد.

تاریخچه کمپرسور های بدون روغن Compair:

شرکت Compair سابقه ای بیش از ۸۰ سال در زمینه طراحی، ساخت و تامین کمپرسور های بدون روغن را دارا می باشد و طراحی محصولات این شرکت از کمپرسور های بدون روغن رفت و برگشتی تک سیلندری به کمپرسور های بدون روغن چرخشی چند مرحله ای تکامل یافته است و تبدیل به یکی از منحصر به فردترین تامین کننده های ایستگاه تولید هوای فشرده بدون روغن گردیده است.

کمپرسور های بدون روغن Compair تامین کننده هوای فشرده عاری از روغن طیف وسیعی از صنایع می باشد.

صنایع کوچک و بزرگ مانند خودروسازی، هواپیمایی، پتروشیمی، شیمیایی، تولید برق، حمل و نقل و تجهیزات مربوطه برای تامین هوای فشرده عاری از روغن خود متکی به شرکت Compair هستند. این کمپرسور ها در طول سالیان متمادی نیاز بسیاری از مشتریان در صنایع غذایی، دارویی، نوشیدنی، لوازم الکتریکی، پارچه بافی که هوای فشرده در تماس مستقیم با محصولات تولیدی می باشد
جهت تامین هوای فشرده با کیفیت بالا، تمیز و مقرون به صرفه، می توان به کمپرسور های بدون روغن اسکرو پیچی که در رنج کمپرسور های بدون روغن Compair می باشد، متکی بود.

استفاده از آخرین تکنولوژی در طراحی و ساخت دستگاه ها و اجرای دقیق مدیریت کیفیت ISO 9001 باعث تولید دستگاه هایی با کیفیت بالا و قابل اعتماد شده است

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تمامی حقوق برای هوا صنعت سهند محفوظ می باشد